GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 12398474
nr 1239 8474
Tallrikar
5 st, dekor i famille rose. Diameter: 22 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:37:01
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr